דיאטת מיצים

לשתות כל הדרך לרזון

דיאטת מיצים

לקראת החגים לא מעט אנשים חושבים להתחיל דיאטה מהירה. אולי נצליח להפחית מהמשקל לקראת יום העצמאות.. רבים משכנעים את עצמם. צום נחשב לאמצעי מקובל לאנשים המעוניינים להפחית ממשקל גופם. כמה זמן דיאטת מיצים מחזיקה ומה קורה במהלך הדיאטה- כל התשובות במאמר שלפניכם

מהי דיאטת מיצים?

דיאטת מיצים היא דיאטה במהלכה אנשים נמנעים מאכילת אוכל מוצק ומתמקדים רק בשתיית מיצים במטרה להפחית ממשקל הגוף. הדיאטה מורכבת ממיצים של ירקות ופירות בלבד, כאשר העדיפות היא למיצים אורגניים.

דיאטת מיצים הינה דיאטה במהלכה אנשים בוחרים להתחיל צום מיצים מסיבות שונות כגון גמילה מעישון או הזמנה לחתונה המחייבת ירידה דרסטית במשקל. הם מתחילים את הצום מתוך מחשבה שהצום יסייע להם להפחית ממשקל גופם ולהיראות טוב יותר.

במה שונה הדיאטה הזו מדיאטות אחרות? הדיאטה אינה כוללת מאכלים אלא רק שתייה. הדיאטה מחזיקה בין יומיים לארבע ימים בשנה, בהתאם להמלצה של מומחים בתחום. בין צום אחד לאחר כדאי לחכות מספר חודשים. כדאי לתכנן את הצום לימים רגועים, זאת כדי להירגע ולהתרכז בעבודת ניקוי הרעלים מהגוף.

מה קורה  במהלך הדיאטה?

בשונה מדיאטות אחרות, דיאטת מיצים מתמקדת בעיקר בשתייה ולכן יש סיכוי כי תחושו תחושות שונות במהלך הדיאטה שלא הרגשתם בעבר. במהלך היום הראשון לדיאטה יכול להיות שתחושו תחושת רעב שתלווה אתכם במשך מספר ימים.

כמו כן, יכול להיות שתרגישו סחרחורת או כאב ראש הנגרמים כתוצאה מחומרים שהגוף זקוק להם כגון קפה או סוכר או מאכלים שונים שהתרגלתם להכניס לגוף. לעומת זאת, ביום השלישי תחושו הקלה משמעותית היום וכבר במערכת העיכול שלכם לא נמצא האוכל הישן וכעת  נמצאים שם לרוב מיצים. המיצים שוטפים את כל מערכת העיכול ומסייעים לתהליך הירידה במשקל.

אילו תופעות לוואי יש לדיאטה

מי מכם שצם צריך לשמור לצרוך את כל הויטמינים והחומרים המזינים במהלך הצום, גם אם אין לכם  תופעות לוואי הקשורות עם צום מיצים. במידה ויש מחלה כמו סכרת, צום מיצים עשוי להחמיר את המצב ולכן לא מומלץ להתנסות בצום זה.

 

כתיבת תגובה