דיאטת כרוב

כל מה שרציתם לדעת על דיאטת כרוב

דיאטת כרוב

מעוניינים להוריד כמה קילוגרמים וניסיתם כבר את כל הדיאטות האפשריות? דיאטת כרוב עשויה להיות הפתרון עבורכם. תחילת האביב מבשר על תחילת עונת הדיאטות בה כל אחד מאיתנו מעוניין להוריד כמה קילוגרמים לקראת העונה בה נסתובב כולנו בבגדי ים.

 מהי דיאטת כרוב?

בבוא עונת האביב כולנו מורדים את המעילים הכבדים ועוברים ללבוש בגדים קלים יותר, מה שמאפשר לנו להתעסק במשקל הגוף יתר על המידה. כמעט כולנו מכירים את התהליך  של התחלת הדיאטה בו אנחנו שואבים עידוד מהתוצאות היפות אך ברגע שהתהליך נקלע למבוי סתום, אז מתחילה הבעיה.

דיאטת כרוב היא דיאטה המכונה דיאטת כאסח ומתאימה במיוחד לאלו המעוניינים להפחית מספר רב של קילוגרמים במהירות. הדיאטה נחשבה לפופולארית במיוחד בשנות ה70, כאשר דיאטה זו מבוססת על אכילה של מרק כרוב ללא הגבלה ומעט פחמימות.

 מה כוללת הדיאטה?

דיאטת כרוב כוללת משטר קפדני במשך שבוע ימים המבוסס על אכילת כרוב, ירקות או פירות. כמו כן, יש להקפיד על שתיית מים מרובה תוך הימנעות ממשקאות אלכוהוליים. המתכון למרק כרוב אינו קבוע ומשתנה בהתאם לגרסאות השונות של הדיאטה. אבל הוא כולל כרוב וכמה ירקות כגון עגבנייה או בצל המוסיפים טעם. אכילת כרוב משפרת את המערכת החיסונית ושומרת עלינו מפני מחלות שונות, וכן יש בו ויטמינים שונים כגון e,c,a,k.

האם חשים הרגשת שובע?

אחת השאלות המסקרנות ביותר אנשים שמעוניינים להתנסות בדיאטה היא כיצד אפשר לאכול כרוב במשך שבוע ולרדת במשקל? את התשובה אפשר למצוא במאפיינים של הכרוב המסייעים בשריפה של שומנים המאפשרת ירידה מהירה במשקל ( במקרה של אירוע משפחתי למשל יום הולדת) באמצעות דיאטה מהירה ניתן לראות תוצאות תוך שבוע ימים והבונוס הוא שלא מרגישים תחושת רעב. אם ברוב הדיאטות מחכים במשך זמן ממושך לראות תוצאות, הרי בדיאטה זו ניתן לראות תוצאות יפות ללא המתנה מייגעת מה שמאפשר להתמיד בדיאטה

לסיכום, אם אתם חובבי כרוב ומוכנים לאכול רק כרוב במשך שבוע ימים כדי לרזות במשקל, דיאטה זו מתאימה בשבילכם.

כתיבת תגובה