מתכוני דיאטה

מתכוני דיאטהאיך לא תעלו במשקל ביום העצמאות בעזרת מתכונים דיאטטים?

חג העצמאות או בכינויו חג המנגל בא עלינו לטובה ודורש היערכות מיוחדת, על מנת להתמודד עם כמויות הבשר העצומות הנדחסות לתוך פיתות עבות במהלך היום. מזה שנים אנשים נכנסים לפני יום העצמאות לחרדות כי הם חוששים שיאבדו את הישגי ההרזיה שלהם בהם השקיעו מאמצים רבים, אך באמצעות מתכונים דיאטטיים ניתן לעבור את החג בשלום.

אפשר גם בלי פיתה

עבור רבים מאיתנו הפיתות ביום העצמאות נחשבות לאויב הגדול ביותר במהלך תהליך ההרזיה, בו אנחנו משקיעים לא מעט זמן. באמצעות מתכוני דיאטה שונים שניתן למצוא ברשת האינטרנט או בספרים אפשר לגוון את הארוחה ולקבל ארוחה צבעונית ועשירה בירקות ושלל דברים טעימים. בחג הזה תוכלו לבחור בפחמימות שמועילות לתהליך ההרזיה כגון בטטות תפוחי אדמה ולשמור על משקל תקין ללא חשש.

אילו מאכלים יש לאכול?

גם במהלך יום העצמאות עצמו אפשר להתחיל בדיאטה ולשמור על המשקל. אמנם לנוכח המאכלים עתירי השומן נראה כי מדובר במשימה בלתי אפשרית, אך אם קצת נחישות ניתן לראות תוצאות תוך זמן קצר ואולי להגיע ליום העצמאות הבא רזים וחטובים. החגיגה המסורתית אינה חייבת להיות עתירת שומנים אלא יכולה להיות מלווה בירקות ומאכלים שונים שיסייעו לכם לשמור על המשקל במהלך החג וגם אחריו.

מה כוללת דיאטה מהירה? דיאטה הכוללת ארוחות קטנות בשילוב ירקות מאפשרת לרזות במהירות. דיאטה מהירה תוך הקפדה על אכילת ארוחות קטנות המחולקות על פני ארבע או שלוש שעות מאפשרת לראות ירידה במשקל. כמו כן, כאשר יש בשר בתפריט יש להקפיד על אכילת בשר רזה ללא שומן או אפילו עוף, מה שיותר קל לעיכול. מלבד בשר אפשר לבחור באופציה פחות כבדה כגון דגים, מה שיגרום לתחושת שובע ממושכת וזרימה טובה במערכת העיכול.

לסיכום, יום  העצמאות שבפתח אינו חייב להיות מתכון לאסון אלא בדיוק להפך. אז לפני שאתם מתנפלים על הבשר השמן והפיתות חשוב שתדעו כי ישנם פתרונות אחרים בריאים יותר שיסייעו לכם לעבור את החג בשלום ובלי חשש לעלות על המשקל.

לפרטים נוספים ניתן לבקר כאן

כתיבת תגובה