לרזות מהר

לרזות מהר – דיאטה במינימום מאמץ

לרזות מהר היא פנטזיה שכיחה אצל אנשים. השאיפה לרזות היא חלק מהתרבות המערבית מעודדת אנשים להשיג כמה שיותר דברים בכמה שפחות זמן. בד בבד עם התפתחות הטכנולוגיה. התרחבות הטכנולוגיה אפשרה לאנשים  ליהנות ממידע רב שלא היה קיים קודם לכן. לרזות מהר משמעו דיאטה במינימום מאמץ.

לרזות מהר ללא צורך בהתעמלות

לרזות מהר ללא צורך בהתעמלות

בין אם מדובר בנטילת כדורים או בשתיית תה, אנשים לא צריכים לעשות הרבה מאמצים. אין ספק כי מדובר בפתרון מושלם במסגרתו אין צורך להשקיע משאבים רבים ולרזות. הרעיון המרכזי מאחורי דיאטה מהירה הוא שריפת שומנים תוך זמן קצר.

דיאטה מהירה היא דיאטה שלא אורכת זמן רב ומיועדת לאנשים שמעוניינים להפחית ממשקלם. אנשים השוקלים דיאטה מהירה כדאי שידעו כי מדובר בשינוי לטווח קצר. דיאטה מהירה היא דיאטה קצרת מועד. במהלך דיאטה מהירה נעשה שינוי בדפוסי החשיבה בכל הקשור לירידה במשקל. אנשים פונים לפתרון של דיאטה מהירה מתוך הרצון לשנות את אורח החיים, הרי אנשים שואפים לשנות את חייהם , מתוך כוונה להגיע למקום אחר, לבצע שינוי שיהיה טוב  וישפר את איכות   החיים.

הרעיון מאחורי דיאטה מהירה הוא דיאטה המבוססת על מאכלים דומים. מדובר בהשקעה כדאית, היות והיא מאפשרת להגיע למטרה ולהגדיל את הסיכוי שהמשקל יישמר וייהפך לחלק משגרת החיים. דיאטת hcg היא דיאטה המאפשרת הרזיה מהירה, תוך היצמדות לתפריט מאכלים מוגדר ונטילת  כדורים. ממציא השיטה ד"ר סימונס טען כי הגוף הוא מכונה ביולוגית בדומה לכל מכונה אחרת. כלומר, ברגע שמאתרים את התקלה בגוף ניתן לתקן אותה.

כתיבת תגובה