מהן דיאטות כסאח

דיאטות כאסח הן דיאטות שהמטרה  המרכזית היא להוריד כמה שיותר קילוגרמים במהירות. דיאטות כאסח נחוצות עבור אנשים המעוניינים להוריד במשקל תוך זמן קצר למשל, לפני אירוע חשוב כמו חתונה או טקס סיום לימודים. עם זאת,  נשים רבות בוחרות בדיאטת כאסח כתוצאה מלחצים חברתיים, כאשר הסיסמה המרכזית היא רזה זה יפה. דיאטות כאסח מבוססות על אכילת מאכלים שלא כוללים קלוריות רבות. דיאטת כסאח היא דיאטה המבוססת על תפריטים קבועים כך למשל, ניתן לאכול במשך שבוע שלם רק בננות או רק פופקורן ולרדת במשקל.

דיאטת כסאח מהירה ובריאה - שילוב מנצח

דיאטת כסאח מהירה ובריאה - שילוב מנצח

דיאטה מהירה ובריאה האומנם?

בתקופה הנוכחית כאשר הכול מהיר יותר אנשים מחפשים דרכים מהירות לירידה במשקל. ישנן לא מעט נשים שמעוניינות להוריד ממשקל גופן במהירות האפשרית. ישנן לא מעט נשים שזקוקות לירידה במשקל לקראת חתונה או מסיבת יום הולדת כדי להיכנס לשמלה. במאה הקודמת חקר רופא בריטי בשם ד"ר סימונס את הסיבות להשמנה.

מחקרו כלל מספר ממצאים:
1. קיימים שלושה סוגי שומן בגוף, כאשר הסוג השלישי הוא הסוג הבעייתי. מדובר בשומן שמסרב לרדת ומצטבר בגוף. השומן נאגר במאגרים,כאשר  הוא מסרב לרדת.
2. תפקיד ההורמון hcg. הורמון hcg מופק בגופה של האישה ומעניק אספקה לאם ולעובר. ממציא השיטה, ד"ר סימנוס, הבין כי ניתן לתת את ההורמון לאנשים הסובלים מעודף משקל ולהבחין בתוצאות מפתיעות. בעוד רוב הדיאטות מבטיחות ירידה לא משמעותית במשקל של 3-5 קילוגרמים, דיאטת hcg היא דיאטה מהירה ובריאה, שאינה פוגעת ברקמות השונות בגוף.

כתיבת תגובה