דיאטת בזק

דיאטת בזק אחרי החגים

הצמיג החדש שמפריד בין הג'ינס החדש, שנקנה רק שבועיים לפני ארוחת ליל הסדר מהווה סיבה טובה להתחיל בדיאטה שונה – דיאטת בזק. ארוחת ליל הסדר כוללת לא מעט מאכלים עתירי שומן: ביצה, תפוח אדמה, חרוסת ועוד. כשהבטן כבר מלאה אי אפשר לפסוח על התוספות, וכמובן ללגום עוד יין. גולת הכותרת של הארוחה היא הקינוח, הרי אי אפשר להעליב את המארחת.

על על דיאטת בזק – באתר של "הדיאטה של אואנה"
http://www.oana-diet.co.il/%D7%93%D7%99%D7%90%D7%98%D7%AA-%D7%91%D7%96%D7%A7/

דיאטת בזק מהפכנית חייבת להתבצע בצורה הדרגתית

דיאטת בזק חייבת להתבצע בצורה הדרגתית

במידה והפחתת המשקל דחופה, אפשר לנסות דיאטת בזק המורכבת ממאכל אחד למשל, לאכול במשך היום מרק כרוב ללא הגבלה, תוך שתיית כוסות מים. מומלץ לחלק את האוכל למנות קטנות. עם זאת, כדאי להגביל את הדיאטה לכמה ימים ולא מעבר לכך. דיאטות כמה פשוט לדבר עליהן, אבל קשה להתחיל בהן מסיבות שונות, וכמובן שהקושי הגדול ביותר הוא להתמיד בדיאטה. כיום ישנם סוגים שונים של דיאטה מהירה, כאשר כל אחת מהן מבטיחה הבטחות אחרות.

אם המטרה לרזות מהר אחרי החגים, כדאי לבחור בדיאטה המשלבת תזונה נכונה ולהיות מוקפים באנשים שיעניקו תמיכה. כדאי לבחור בדיאטה המתאימה להעדפות המזון כך למשל, לא מומלץ לבחור דיאטת לחם במידה ולחם לא מאכל אהוב. היות ומדובר במאכל אותו אוכלים כל השבוע. לעתים יש געגוע למאכלים ישנים.

בנוסף, חשוב מאד לבחור דיאטה בהתאם לשעות הארוחה. לדוגמא: אם יש חשיבות רבה לארוחת הערב, כדאי לבחור דיאטה הכוללת ארוחת ערב. חשוב להתאים את סוג הדיאטה לאורח החיים. סוג הדיאטה המתאים יעניק דחיפה ראשונית לתהליך ההרזיה.

כתיבת תגובה