דיאטה מהירה ובריאה

דיאטה מהירה ובריאה עבור בני נוער

כאשר בני נוער בוחרים להתחיל בדיאטה כתוצאה ממשקל עודף, מדובר בתהליך ארוך שיכול לקחת חודשים רבים. רצונם לשנות את אורח חייהם לא תמיד קל. לכן, חשוב מאד להסתייע בתמיכה משפחתית, וזאת במטרה להתקדם. תמיכה של בני משפחה עשויה להוות נקודת מפנה ברגעי משבר ולסייע לבני נוער לעבור את תהליך הדיאטה בשלום.

דיאטה מהירה ובריאה גם מתאימה לבני נוער

דיאטה מהירה ובריאה גם מתאימה לבני נוער

בשנים האחרונות נכנסה לתחום ההרזיה והדיאטות, דיאטת HCG, דיאטה מהירה ובריאה שככל הנראה הדיאטה המהירה ביותר בעולם המערבי. אנשים רבים נהיו משוגעים לדיאטה מסוג זה בעקבות מגיפת ההשמנה אשר קיימת בעולם המערבי וגורמת לאנשים לחלות במחלות שונות. מגיפת ההשמנה הביאה אנשים רבים וגם בני נוער לפצוח בדיאטה. האימא הפולנייה מעולם לא הייתה מרוצה יותר: הילד לא רק סיים לאכול מהצלחת, אלא גם סיים לאכול מהסירים המחבתות ועוד. בשנים האחרונות הילדים הולכים ומעלים במשקל. לא מעט הורים מפנים את האשמה כלפי גורמים חיצוניים ומעדיפים להיאחז בתירוצים שונים:"זה תורשתי" או "יש לו נטייה להשמנה". אומנם, מחקרים קבעו כי אכן לרקע הגנטי יש לא מעט השפעה על העלייה במשקל, אבל כאשר טוענים כי הבעיה תורשתית, למעשה מסירים אחריות.

בני נוער בעלי עודף משקל סובלים מקשיים רבים וחווים עלבונות ולעג מצד חבריהם לכיתה. בני נוער בעלי נטייה להשמנה סובלים מדימוי עצמי נמוך ומגלים קושי להתמודד עם דברים פשוטים: קשירת שרוכי נעליים, השתתפות בשיעורי ספורט. ישנם מקרים בהם הורים משוכנעים כי דיאטה בגיל צעיר עשויה לפגוע בהתפתחות תקינה של הילדים, אך מניעה של שתייה ומזון עשויים למנוע מהילד לעשות טעויות בעתיד.

דיאטת hcg היא דיאטה שונה מכל הדיאטות המוצעות כיום בשוק, היות ומדובר בדיאטה המתאימה לצרכים של הילדים. דיאטה לבני נוער צריכה להיות בנויה כך שלא ייגרם נזק לגופם. בניגוד למבוגרים, בני נוער מגלים חוסר סבלנות ומעוניינים להגיע לתוצאות מהירות. דיאטת hcg הינה דיאטה מהירה המבטיחה ירידה במשקל תוך זמן קצר.

כתיבת תגובה