דיאטה מהירה

המונח "דיאטה מהירה" הוא מונח בעייתי. הרי כולם היו מעוניינים להפחית ממשקל גופם במהירות וללא פעילות גופנית פתרונות המציעים ירידה במשקל במהירות נשמעים טוב מדי עבור אנשים הנאבקים במשקל. יחד עם זאת, יש צורך לבחון איזה פתרון הוא הפתרון המתאים. שוק הדיאטות הוא שוק שמתחדש לעתים קרובות, ובו ניתן למצוא סוגי דיאטות שונים. חלק מהדיאטות טובות, ואילו אחרות עשויות להזיק.

דיאטה מהירה חייבת להתבצע בצורה מבוקרת

דיאטה מהירה חייבת להתבצע בצורה מבוקרת

דיאטה מהירה היא חלומם של רבים. אנשים הסובלים מעודף משקל נמצאים במצב שאינו מטיב עימם ואף פוגע באורח החיים שלהם. כמו כן, עודף משקל משפיע לא רק על ההיבט הבריאותי אלא גם על ההיבט הנפשי. עודף משקל עשוי לגרום למחלות שונות: סוכרת, לחץ דם גבוה ועוד. אנשים המתפתים להתחיל תהליך דיאטה מעוניינים לרדת במהירות במשקל."אני רוצה לרדת 8 ק"ג בחודש. זהו משפט שכיח ביותר שאותו ניתן לשמוע מפי אנשים הנמצאים בתהליך של דיאטה. אותם אנשים מחפשים פתרונות מהירים, שאף עשויים להזיק להם לטווח הארוך.

המרכיב החשוב ביותר בכל הקשור לירידה במשקל הוא תפריטי מאכלים. חשוב מאד להקדיש מחשבה רבה לבחירת מאכלים שתואמים ככל האפשר לסדר יומו של האדם. יחד עם זאת, תפריט דיאטה לסטודנטים שונה מאשר תפריט דיאטה לנשים עובדות. כל אדם הוא שונה, ולכן לפני תכנון תפריט דיאטה יש להתחשב בצרכים שלו. לכל אחד יש את המזון המהווה וגורם להשמנה, ולכן יש למצוא את הדרך הנכונה לירידה במשקל מבלי לוותר על המזונות האהובים.

עוד באתר: "הדיאטה של אואנה"

כתיבת תגובה